Par klīniku

1992 gada 13. janvārītika izveidota viena no pirmajām privātās zobārstniecības praksēm Latvijā, SIA «Valis». Turpmākos gadus Latvijā attīstoties zobārstniecībai, mūsu klīnikas stomatologi nonāk pie secinājuma, ka vispiemērotākais veids saskanīgām attiecībām ar pacientu, ir vienmēr sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus. Ar lepnumu varam teikt, ka šodien SIA «Valis» zobārstniecībā ir sapulcēti savas jomas labākie profesionāļi, ka klīnika tiek aprīkota mūsdienīgi un ar modernākajām tehnoloģijām, pilnībā atbilstošām Eiropas Stomatoloģiskās klīnikas prasībām.

SIA «Valis» Zobārstniecības speciālisti regulāri uzlabo savas zināšanas un praktiskās iemaņas piedaloties Latvijas un Starptautiskos kursos, sapulcēs, izstādēs un pasākumos. Mūsu firma aicina augsti godātus Zobārstus no Itālijas, Vācijas un Krievijas, lai veiktu praktiskas demonstrācijas uz vietas.

2013 gadātika pabeigta pilnīga telpu un aprīkojuma renovācija klīnikā Brīvības ielā 167. 2014. gadā mūsu klīnika, kura iepriekš atradās Saulkalnes ielā 11, pārcēlās uz jaunbūvētām telpām Valdeķu ielā 25.

Pēc pagājušiem nu jau vairāk kā 20 gadiem, ir paveikts milzīgs darbs, tika izveidoti tūkstošiem mirdzošu smaidu un izārstēti zobi. Mūsu zobārsti vienmēr izjūt atbildību par savu darbu, un pieliek visus spēkus, lai katrs pacients izejot no kabineta justu, ka par viņa veselību un izskatu ir labi parūpējušies.